Woningbezitters kunnen duurzaam wonen

WIERINGERWERF – Lions Wieringermeer organiseert in samenwerking met Microsoft, Rabobank Kop van Noord Holland en de gemeente Hollands Kroon voor de particuliere woningbezitter op 28 september een informatieavond in de Cultuurschuur in Wieringerwerf.

Voor deze informatieavond zijn diverse inspirerende sprekers uitgenodigd, die ingaan op techniek, toekomst, rendement en praktijk van duurzaam wonen.

Zij bespreken een breed scala aan mogelijkheden om verduurzaming voor de particuliere woningeigenaar haalbaar te maken, denk hierbij onder andere aan isolatie, duurzame warmte als verwarmen met biomassa, warmtepomp en zonneboiler en zonnepanelen.

Investeren in een duurzame woning kan voor een particuliere woningbezitter kostbaar zijn, maar juist verduurzaming levert steeds sneller een gegarandeerd rendement op.

Het klimaatakkoord van 2018 laat op hoog niveau een richting zien waar Nederland voor kiest. Het is nu ook aan de huiseigenaren een eigen keuze te maken.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 18 september 2018
Categorie: Archief Nieuws
Aantal views: 17
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):