Woning gesloten wegens hennepteelt

TUITJENHORN – Op last van de burgemeester van gemeente Schagen is vrijdag 12 juni een woning aan de Sportlaan 8 in Tuitjenhorn gesloten, voor de duur van drie maanden. Dit in verband met een aangetroffen hennepplantage.

Tijdens een controle door de politie, eind mei, werd in de woning een hennepplantage aangetroffen. Er zijn 346 (pas geruimde) hennepplanten aangetroffen. Ook was er volgens het politierapport sprake van diefstal van elektriciteit. De hennepplantage is opgeruimd en een last onder bestuursdwang werd opgelegd. Op vrijdag 12 juni om 12.00 uur heeft de gemeentelijke handhaving de woning gesloten.

Het pand is verzegeld en blijft drie maanden gesloten, op grond van de Opiumwet en het gemeentelijke Damoclesbeleid. Met de sluiting wordt beoogd om de gang naar het pand en de bekendheid van dit pand als drugspand te doorbreken. De verzegeling is vanaf de buitenkant duidelijk zichtbaar, als signaalfunctie voor de omgeving.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):