Woning CDA-Raadslid op Texel alweer bestookt
TEXEL – Het is weer raak bij de woning van CDA-Raadslid Ben Zegeren op Texel. De woning is is voor de derde keer in een half jaar tijd bestookt, meldt NH Nieuws.
Begin oktober werden de ruiten van zijn woning in Den Burg al twee keer bekogeld met stenen en afgelopen zaterdagnacht was het weer raak. Deze keer werd een vlinder, zwaar vuurwerk, op zijn raam geplakt die even daarna ontplofte.
Zegeren lag tijdens de explosie al in bed, maar zijn vrouw en kinderen zaten nog in de woonkamer. De explosie sloeg een flink gat in het glas van het raam.
De politie was snel ter plaatse en vroeg of hij enig idee had wie het heeft gedaan. Zegeren laat weten geen idee te hebben. “In de gemeenteraad behandelen wij geen gevoelige zaken”. Ook in persoonlijke sfeer weet hij niet wat een aanleiding zou hebben kunnen gegeven.
De dader is vastgelegd op de beveiligingscamera en het lijkt te gaan om een jong persoon.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal