Win een slimme speaker van Google

REGIO – Heel lang geleden was het leven overzichtelijk. Radio was er alleen op de lange golf, later de middengolf. In 1961 kwam daar FM bij. Ruim 50 jaar werd op dezelfde manier en met dezelfde techniek radio uitgezonden. 

Tegenwoordig zijn er tal van extra manieren om naar de radio te luisteren. Analoog of digitaal via de kabel, internet en DAB+ zijn nieuwe technieken om naar de radio te luisteren. 

Noordkop Centraal is benieuwd naar de manier waarop jij naar de radio luistert. Daarom is via [url|http://www.facebook.com/groups/noordkopcentraal|www.facebook.com/groups/noordkopcentraal|ext] een poll gestart. 

Laat jij ook weten hoe jij naar de radio luistert? Onder alle inzenders verloten wij een slimme luidspreker van Google. 

Het gaat om radio algemeen, dus niet alleen om Noordkop Centraal. Er zijn 5 keuzes en jij kan meerdere opties kiezen.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):