William Sintenie in Met de deur Open

SCHAGEN – In het programma ‘Met de deur Open’ op radio en televisie is zondag 31 december van 10.00 – 12.00 uur William Sintenie uit Schagen te gast.

Het leven van William, docent economie op het Regius College, veranderde op een mooie aprildag in 2016 drastisch toen hij een fietsongeluk kreeg waarbij hij een dwarslaesie opliep. Hij schreef over de eerste periode na het ongeluk het boek ‘Cactus’.

Presentator Kitty Mertz praat met William over zijn leven van voor en na het ongeluk. De muziek die tijdens het programma is te beluisteren is de keuze van William Sintenie en de techniek is in handen van Hans van den Hoeven.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Kitty Mertz is al vele jaren vaste kracht op de redactie van Noordkop Centraal. Ook is Kitty een van de presentatoren van de radioprogramma's Krieken en Met de deur Open. En Kitty presenteert de TV programma's Straatpraat en De Bank. Iets delen met Kitty? Stuur het naar kitty.mertz@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):