VVD, Jess en SP willen belasting op 0%
SCHAGEN – De gemeentelijke belastingen zouden in 2018 niet moeten worden verhoogd. Met dat voorstel kwamen VVD, Jess en SP dinsdagavond in de gemeenteraad van Schagen.
Tijdens de begrotingsbehandeling, een maand geleden, werd afgesproken dat de belastingen trendmatig met 1,4% zouden worden verhoogd. De drie fracties vinden dat van die verhoging kan worden afgezien omdat het de gemeente financieel voor de wind gaat.
Het voorstel haalde het niet, omdat de coalitiepartijen CDA, PvdA en Wens4u het niet steunden. Er zou een structureel gat ontstaan in de begroting. Ook D66 en Duurzaam Schagen stemden tegen.
“Er is niets veranderd ten opzichte van een een maand geleden, toen de begroting werd vastgesteld”, zei Frans Bas van D66.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal