Vragen over vertrek Beers

De oppositie in Niedorp heeft zich donderdagavond kritisch uitgelaten over het vertrek van wethouder Beers.

Henk Koomen van het CDA wilde weten of de coalitie er alles aan had gedaan om het vertrek van Beers tegen te gaan, zoals het aanpassen van de portefeuilles. Ook wilde hij weten waarom de VVD in de coalitie blijft. Volgens fractievoorzitter Van Dijk van de PvdA kon zijn partij echter weinig doen tegen het vertrek van Beers.

`Wij hebben dit niet geregisseerd. Er was geen motie van wantrouwen tegen Beers. Hij is zelf opgestapt`, zei Van Dijk. Onafhankelijk raadslid Puck de Groote zei het te betreuren dat Beers zijn ontslag heeft aangeboden.

Wethouder Beers diende vorige week maandag zijn ontslagin. Volgens Beers was er een `onoverbrugbaar verschil van bestuurlijk inzicht` tussen hem en coalitiepartij PvdA. Enno Bijlstra zal Beers opvolgen.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 3 april 2009
Tags:

Categorie: Archief
Aantal views: 21
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):