Vomar nieuwe hoofdsponsor jeugd Schagen United
SCHAGEN – Vomar Voordeelmarkt wordt de nieuwe hoofdsponsor van de jeugd van Schagen United. De sponsoring start volgend seizoen voor tenminste drie seizoenen.
Frits Nieuwenhuizen, voorzitter van Schagen United, is erg blij met de samenwerking. De samenwerking gaat verder dan alleen financiële steun.
Binnenkort staan al verschillende activiteiten op de planning. Zo kan dit jaar nog worden gespaard voor voetbalplaatjes van de jeugdleden, komt een bedankje vanuit Vomar voor de vrijwilligers van de club en wordt een fruitcorner in de kantine geplaatst om gezonde tussendoortjes te stimuleren.
“We zijn straks niet alleen zichtbaar op meer dan duizend wedstrijdshirts en op boarding op het complex, maar gaan ook echt samenwerken om onder andere gezonde voeding te stimuleren onder de jeugd” aldus Chantal Dane, Marketing Manager bij Vomar.
Er is al een brief uitgedeeld aan leden met daarop een waardebon voor korting op boodschappen en kans op 1 minuut gratis winkelen bij de nieuwe sponsor.
(Foto: Aangeleverd)
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal