Vledder trots op Wieringerwaard

WIERINGERWAARD – Trainer Jack Vledder van Wieringerwaard was zondag na het duel met Berkhout trots op zijn manschappen.

Vledder vertelt dat zijn ploeg fantastisch speelde. “Met veel strijd en passie.” Na ruim een half uur scoorde Loet Wind de 1-0. Vijf minuten later werd de 2-0 van Mart Bakker gevierd.

In de tweede helft startte Wieringerwaard weer goed en na een penalty van Loet Wind lijkt de strijd beslist: 3-0. Berkhout schakelde naar ‘alles of niets’en kwam via een strafschop op 3-1.

Tien minuten voor tijd krijgt Berkhout een penalty cadeau, volgens de trainer van Wieringerwaard: 3-2. “Daarna nog tien  overleven… Met vechtlust en wilskracht zijn de drie punten toch in Wieringerwaard gebleven. Trots…”

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Sjaak Euser is al 30 jaar als vrijwilliger betrokken bij Noordkop Centraal. Zijn specialisatie is sport. Sjaak maakt ook eens per maand een editie van het TV programma De Bank.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):