Vier procent heeft zelfdoding geprobeerd

SCHAGEN – Van de volwassenen in Schagen heeft 7 % in het afgelopen jaar weleens serieus gedacht over zelfdoding, meldt de Gezondheidsmonitor van de GGD Hollands Noorden.

Van alle ondervraagden in Noord-Holland Noord, die er de afgelopen 12 maanden weleens serieus over gedacht hebben om een einde te maken aan hun leven, zeggen 20 personen (4 %) ook daadwerkelijk een poging gedaan te hebben om een einde te maken aan hun leven.

In Schagen voelt  bijna 27 % van de volwassenen zich matig eenzaam en bijna 7%  ernstig eenzaam. Van de ondervraagden voelt een kwart zich emotioneel eenzaam en ruim een derde sociaal eenzaam.

Van de volwassenen in Schagen heeft bijna 27% een matig risico op een angststoornis of een depressie en 5% heeft een hoog risico.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 14 september 2017
Categorie: Archief Nieuws
Aantal views: 18
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):