Verkeerslichten N245 Dirkshorn

De provincie Noord-Holland trekt in 2007 17 miljoen euro uit voor verbetering van de infrastructuur. Het geld is nodig voor het verbeteren van de verkeersveiligheid, de leefbaarheid en de bereikbaarheid per auto, fiets of  openbaar vervoer.

Voor de aanleg van verkeerslichten op de kruising N245 / Middenweg in Dirkshorn wordt € 615.000,- uitgetrokken. De installatie gaat ruim 1 miljoen euro kosten. De gemeente Harenkarspel betaalt de overige € 400.000,-.

De gemeente Zijpe krijgt € 60.000,- voor het verleggen van de fietsoversteek bij de Helmweg in Groote Keeten.

Ook wordt € 500.000,- uitgetrokken voor een studie naar de bereikbaarheid en de verkeersveiligheid in Noord-Holland noord. Verder wordt 1,75 miljoen euro uitgetrokken om de uitvoegstroken voor rechtsafslaand verkeer op provinciale wegen te verwijderen. Die maatregel zou de verkeersveiligheid verbeteren.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):