Vergunninghouders aan het werk

SCHAGEN – Dankzij ondernemers uit de regio doen asielzoekers met een verblijfstatus werkervaring op.

Ze zijn aan het bollenpellen of werken in de supermarkt. In de horeca werken inmiddels vier afwassers en een ander werkt in een kledingwinkel.

De dorpsraad van Petten kwam met het initiatief om ondernemers en vergunninghouders aan elkaar te koppelen. Gemeente Schagen en het Werkgeversservicepunt NHN zijn nu op zoek naar meer van deze successen en organiseren op 14 september een Meet & Greet in Petten.

Hier kunnen ondernemers uit de regio op ongedwongen manier kennis maken met de werklustige vergunninghouders. Er is een tolk aanwezig.

Met een werkplek leren de vergunninghouders de Nederlandse taal en cultuur in de praktijk. En het maakt het zoeken voor hen naar een echt eigen onderkomen straks makkelijker, want ze begrijpen meer.

De Meet & Greet is woensdagmiddag 14 september van 16.30 tot 19.00 uur in de multifunctionele ruimte aan de Sportweg 5 in Petten. Geïnteresseerde ondernemers kunnen zich aanmelden bij meetengreet@schagen.nl.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 10 augustus 2016
Categorie: Archief Nieuws
Aantal views: 20
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):