Veiligheidsregio beraadt zich over coronavirus

SCHAGEN – Tijdens de vergadering van het algemeen bestuur van de Veiligheidsregio NHN, vandaag vrijdag 6 maart, wordt uitgebreid gesproken over de coronaviruscrisis.

Het bestuur bestaat hoofdzakelijk uit burgemeesters die verantwoordelijkheid zijn voor de veiligheid in de regio. Aan het begin van de vergadering wordt een presentatie gegeven door professionals uit de gezondheidszorg. 

Gepraat zal worden over wat er gedaan kan worden om de gezondheidsrisico’s beheersbaar te houden. Eerder deze week is het Regionaal Crisisteam Zorg en Veiligheid bijeengekomen. In dit team zitten vertegenwoordigers uit ziekenhuizen, zorginstellingen en de ambulancediensten.

De Huisartsenorganisatie Kop van Noord-Holland vindt dat burgemeesters terughoudend moeten zijn in het benaderen van huisartsen. Mensen die griepklachten hebben moeten de website van de RIVM raadplegen.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):