Veel hulpdiensten voor auto met pech
BURGERVLOTBRUG – Hulpdiensten zijn eerste kerstdag massaal uitgerukt voor een auto met pech langs de N9.
Tussen Burgerbrug en Schoorl zag een passant rond 4.30 uur een bekende auto schuin in de berm staan. Hij meldde het waarop de meldkamer het zekere voor het onzekere nam. Mogelijk was de bestuurder van de auto te water geraakt.
Er werden veel hulpdiensten opgetrommeld waaronder de brandweer met duikteam, politie en ambulances. Al gauw werd duidelijk dat het om een familielid van de melder ging en dat de auto met pech was weggezet. De bestuurder zat thuis.
Een berger heeft de auto weggesleept.
(Beeld: PRIO1 Schagen)
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal
Ze benzine was op, lamlul zat thuis halfdronken te blowen op de bank, die lamstraal zou je toch een hengst verkopen nietwaar..
btw; uw leider en rots in de branding van donkere bange tijden Drugskoning Patrick Verdonk zit eventjes in volledige beperking en afgezonderd maar laat weten dat het goed met hem gaat en dat ze klanten dat geld wat ze vooruit hadden betaald voor die 100 kilo ketamine in crypto gewoon terug krijgen ook al is het in beslag, het komt allemaal goed beste mensen zegt ons grote voorbeeld, en via de bekende weg met pc 1705HD193 kunt u gewoon drugs, wapens, munitie, en vooral VUURWERK zoals COBRA6 en semtex blijven scoren, is allemaal geen probleem de woning is weer open en ze nympho meissie neemt de boel ff over, dus komt helemaal goed, wel ouderwets cash mee brenge en betalen voorlopig geen crypto betalingen want te heet lol
we gaan knalhard het weekeinde in kanlle met woppert voor onze Koning Patrick Verdonk de beste van de EU.
a salam Ahmed