Vandalen houden huis op Slotplein

SCHAGEN – Een groep jongeren zorgt al enige tijd voor overlast en vandalisme op het Slotplein in Schagen. 

Bankjes worden vernield en er wordt veel troep achtergelaten. Ook Slothotel Schagen ervaart de overlast. De gasten moeten door de groep jongeren heen om bij het hotel te komen. 

Bij de gemeente en de politie is melding gemaakt van de overlast. De wijkagent komt wel nu en dan kijken, maar dat is onvoldoende om de overlast te stoppen. 

Een brug tussen het Slotplein en Hotel Marktstad is al enige tijd afgesloten. Daardoor komt er weinig ander publiek op het Slotplein. Komende week wordt de brug provisorisch hersteld zodat deze weer open kan. 

De gemeente heeft ook jongerenwerk Link en de BOA’s gevraagd meer aandacht te besteden aan de hangjongeren op het Slotplein. 

(Foto’s: aangeleverd)

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Bas Burlage was tot en met augustus 2022 actief op de redactie van Noordkop Centraal.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
5 antwoorden
  1. Gerda
    Gerda zegt:

    Is iemand al graan praten met de jongeren? Of wordt er (zoals op de foto te zien is) op de jongeren neergekeken?
    Eerst zouden ze nog weggestopt worden in de kelder van Markt 18, maar zelfs dat is ze niet meer gegund.
    Stop met vernielen en kliederen en vraag bij de gemeente om een tafeltennistafel.

  2. Edwin
    Edwin zegt:

    Waarom vernielen?
    Wat is de lol hiervan?
    Doe je dit thuis ook?
    En zo zijn er nog vele vragen die ik kan stellen?
    Hou op met dit kinderachtig gedoe .
    En ga iets zinnigs doen met je leven.

Reacties zijn gesloten.