Unieke woningen in schoolgebouw Oudesluis

OUDESLUIS – De voormalige basisschool De Bijenkorf in Oudesluis krijgt een nieuwe invulling.

In het gebouw aan de Melchiorstraat 41 wordt donderdagavond 17 maart om 19.30 uur een informatieavond over het toekomstplan voor het schoolgebouw gehouden.

Gemeente Schagen en de bewoners van Oudesluis zijn aan de slag gegaan om ideeën uit te werken voor het behoud van het leeggekomen schoolgedeelte van de Bijenkorf. Uitgangspunt was het behoud van de gymzaal en de multifunctionele ruimte voor de gemeenschap van Oudesluis.

Voor de overgebleven klaslokalen moest een invulling gezocht worden. Het idee dat op de meeste steun kon rekenen was een plan voor woningen en een kantoorruimte.

Lucien Stelder van LS Vastgoed vertelt tijdens de informatieavond samen met wethouder Jelle Beemsterboer hoe de plannen er op dit moment voor staan.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):