Uitzending Gemist op site Schagen FM

Er wordt hard gewerkt aan het audio-archief van Schagen FM. Gerard van Nes van het Zijper Museum in Schagerbrug is voor de omroep een nieuw archief aan het maken waar straks bijna 8.000 reportages en programma’s van de omroep zijn terug te luisteren.

Zo zijn alle reportages die Schagen FM sinds 1997 in haar nieuwsprogramma’s heeft uitgezonden online te beluisteren en te downloaden. Bezoekers kunnen eenvoudig zoeken in het archief.

Ook alle afleveringen van Met de deur Open zijn online te beluisteren. Dat archief gaat terug tot 1994. Verder zijn er veel speciale programma’s, zoals rechtstreekse uitzendingen van de autopedrace, kerstnachtuitzendingen, het Schager Dictee en paasvee, te vinden.

Op dit moment wordt de laatste hand gelegd aan het audio-archief. `Het gaat om de laatste puntjes op de i`, meldt Ed van Oerle van Schagen FM.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):