Uitzendbureau voor vrijwilligers

Vanaf september is Schagen een nieuw uitzendburo rijker: FreeFlex.

FreeFlex is een uitzendbureau dat zich richt op vrijwilligers die voor korte tijd vrijwilligerswerk willen doen. Vrijwilligersorganisaties kunnen bij Freeflex via internet korte klussen aanbieden. Op die manier kunnen vrijwilligers zich aanmelden voor korte klussen zonder voor langere periode aan een vrijwilligersbaan vast te zitten.

FreeFlex wordt een onderdeel van de Vrijwilligerscentrale in Schagen. Die organisatie heeft de afgelopen jaren al veel ervaring opgedaan met het leveren van vrijwilligers voor korte klussen.

Dinsdag 20 mei worden in het gemeentehuis van Schagen twee informatiebijeenkomsten over FreeFlex gehouden, om 13.30 en 19.00 uur. In de avondsessie worden ook de resultaten van het onlangs gehouden onderzoek `Lokaal Vrijwilligersbeleid` gepresenteerd.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 25 april 2003
Categorie: Archief
Aantal views: 16
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):