Uitbreiding gemeentehuis Niedorp
De gemeente Niedorp wil haar gemeentehuis uitbreiden. Het bestaande gebouw voldoet niet meer aan de ARBO-eisen en biedt te weinig ruimte om alle ambtenaren op een goede wijze te huisvesten. Ook zijn maatregelen nodig om de baliemedewerkers te beschermen tegen agressie en geweld.
Voor de verbouwing is € 620.000,- nodig. De gemeenteraad wordt volgende week donderdag gevraagd dat bedrag beschikbaar te stellen.
De gemeente wil de uitbreiding regelen met een tijdelijke bouwvergunning voor 5 jaar. Na die periode moeten de units weer worden afgebroken.
Er wordt van tijdelijke units gebruik gemaakt in verband met de plannen voor een fusie. Volgens de gemeente duurt het na de fusie nog zeker 5 jaar voordat een nieuw gemeentehuis kan worden betrokken. Als in 2012 de fusie een feit is, dan zal het bestaande gebouw nog zeker tot 2017 worden gebruikt.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal