Theatervoorstelling Wereld Alzheimer Dag
SCHAGEN – Alzheimer Nederland organiseert maandag 12 september een theatervoorstelling in het Scagon De Luxe theater waarmee de aandacht wordt gevestigd op de impact die dementie heeft op het leven van eenieder die met deze ziekte te maken krijgt.
Een musicus, geraakt door dementie, toont in de voorstelling ’Helderman’ openheid over zijn gevoels- en belevingswereld. Hij schetst het beeld van een mens in al zijn kunnen en niet meer kunnen, controle tegenover onmacht.
Thomas Borggrefe heeft zich voor deze voorstelling laten inspireren door actuele vragen, zoals ’wanneer is mijn leven met deze ziekte niet meer leefbaar?’ Na afloop gaat Thomas Borggrefe in gesprek met het publiek. Hij beantwoordt hierin vragen en roept vragen op. Feitelijke informatie wordt afgewisseld met ontroerende beelden en verhalen met humor.
Kaarten zijn te reserveren via www.tickets.scagondeluxe.nl.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal