Theatergroep Krijgskunst speelt ‘Emily’

Gepland Agenda

SCHAGEN – In Theater Scagon De Luxe in Markt 18 in Schagen speelt theatergroep Krijgskunst zaterdag 6 mei om 15.00 uur de voorstelling ‘Emily’.

De voorstelling is een muzikale reis door het leven van de Amerikaanse dichteres Emily Dickinson.

In Emily vertellen drie actrices het verhaal van haar jeugd: de strijd om erkenning, haar opstandigheid, ontgoocheling en berusting en de vergankelijkheid van het leven.

Emily Dickinson woonde in Amherst, Massachusetts, op de Homestead, haar ouderlijk huis. Samen met haar vader, haar moeder, haar jongere zuster Lavinia en haar broer Austin. 

Van haar zijn 1775 gedichten en 1949 brieven bekend. Na haar dertigste jaar trok de dichteres zich terug en slechts bij hoge uitzondering ontving zij gasten. 

Kaarten kosten € 15,- en zijn verkrijgbaar via www.scagondeluxe.nl.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 22 maart 2023
Categorie: Agenda
Aantal views: 27
Avatar foto
Frank van Schagen is vrijwilliger op de redactie van Noordkop Centraal. Frank richt zich vooral op activiteiten in de Noordkop.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):