Stoel als inspiratiebron

Tijdens de eerste clubavond van dit jaar van de Amateur Fotografen Vereniging Schagen is een foto van Frits van de Reep uitgeroepen tot foto van het jaar 2008.

Voor de jurering wordt altijd een onafhankelijke jury uitgenodigd. Dit jaar was dat beeldend kunstenaar en fotograaf Rob Komen uit Alkmaar. Hij had de zware taak om uit 45 foto’s de top 3 te selecteren. De foto van Frits van de Reep, met als titel `Stoel`, werd uiteindelijk de winnaar.

De foto is genomen in een verlaten tuin in het deels gesloopte plaatsje Doel in België. `Een foto die door de gelaagdheid en beeldopbouw je aandacht blijft vasthouden`, aldus Rob Komen.

De tweede plaats was voor Ingrid Vogelesang, Ed Broekhuizen behaalde de derde plaats. Meer informatie over fotoclub AFV Schagen is te vinden op de onlangs gelanceerde website www.fotoclubafvschagen.nl

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):