Steun voor theehuis

Steun uit onverwachte hoek voor het plan van Merieke Bredewold om in De Muziektuin in Schagen een theehuis te vestigen. Rik Karman en Mark Kroon, leerlingen van de GSg in Schagen, kwamen maandagavond tijdens de commissie Grondgebiedzaken met het idee om De Muziektuin nieuw leven in te blazen.

Vlak naast De Muziektuin ligt een stukje grond. De gemeente wil die grond verkopen. Merieke Bredewold wil dat voorkomen.

Volgens Bredewold is het een prima plek om er een theehuis te bouwen.

Rik en Mark zeggen al een startkapitaal van € 12.000,- te hebben. Ook willen ze een stichting `Vrienden voor de Muziektuin` oprichten. Die stichting moet gaan zorgen voor meer activiteiten in de Muziektuin. Het plan van de leerlingen kreeg maandagavond steun van de hele commissie Grondgebiedzaken. De commissie heeft wethouder Bouwes gevraagd voorlopig het stuk grond niet te verkopen.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):