‘Steentje bijdragen’ aan bouw gasloze woningen
MIDDENMEER – Verschillende betrokkenen droegen donderdagochtend letterlijk een steentje bij aan de realisatie van 54 gasloze woningen in Middenmeer.
Dat deden ze door een steen te vermetselen bij één van de in aanbouw zijnde woningen aan de Prof. Lorentzstraat. Met deze symbolische handeling onderstreept Wooncompagnie vooral dat de realisatie van een nieuwbouwplan valt of staat bij de samenwerking met diverse partijen.
Aansluitend vond Happen met de Bouwers plaats: een warme lunch voor iedereen die op de bouwlocatie actief is. “De lunch is een goed moment om samen stil te staan bij de vordering van de bouw. Daarnaast willen we hiermee onze waardering uitspreken voor alle medewerkers die zich dagelijks, in elk jaargetijde, inzetten voor de bouw”, aldus Procesmanager Jan Berghout van Wooncompagnie.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal