Spot’70 speelt Dik Trom
Na de Scheepsjongens van Bontekoe heeft toneelvereniging Spot’70 uit Warmenhuizen zich weer op een van de klassieke jeugdboeken gestort.
Dit keer spelen zij Dik Trom, een toneelstuk gebaseerd op de boeken van Johan Kieviet.
De voorstelling wordt twee maal gespeeld op zondag 13 maart in het dorpshuis in Warmenhuizen. Om 14.00 en 16.00 uur. Het aantal kaarten is beperkt. Dik Trom is een eerlijke en ondeugende jongen.
Een jongen die samen met zijn vrienden Piet van Dril en Jan Vos het nodige kattenkwaad uithaalt. Maar ook altijd vooraan staat als er hulp nodig is.
De vijf spelers spelen en vertellen het verhaal, waarbij in iedere scène de rollen opnieuw worden verdeeld. Iedereen wil immers wel een keertje Dik Trom spelen. Kaarten voor de voorstelling zijn te reserveren via 0226 – 39 20 33. Kijk voor meer info op www.spot70.nl.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal