Speuren naar kleurrijke keien in Schagen
SCHAGEN – Inge van Gaalen uit Schagen is een actie gestart met beschilderde keien in Schagen. Net als de berenjacht in het voorjaar van 2020 kunnen mensen nu speuren naar keien.
Op de Facebookpagina ‘[url|https://www.facebook.com/search/top?q=kei%20kado%20schagen|Kei Kado Schagen|ext]’ legt Inge alles uit. “Ik hoorde via via over een soortgelijke actie in Den Helder en Julianadorp. Daarna ging ik eens speuren en zodoende zag ik dat het overal in het land gebeurde! Maar niet in Schagen. Toen ben ik gestart met Kei Kado Schagen.”
Het is eenvoudig en leuk: ga op zoek naar keien. Maak ze schoon, beschilder ze en leg ze ergens neer zodat andere mensen ze kunnen vinden. “Het is wel leuk als het Facebooklogo en de tekst ‘Kei Kado Schagen’ ook op de stenen komt te staan. Dan weet je zeker dat het bij deze actie hoort”, vertelt Inge.
Het is dus een actie voor creatievelingen, zij kunnen naar hartelust schilderen èn voor actievelingen die op zoek gaan naar de kleurrijke keien.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal