Spek en bonentoernooi Pon

Met als hoofdprijzen bonen, spek, augurken en uitjes, werd het Spek en Bonentoernooi bij Jeu de boulesvereniging Petanque op Niveau (PON) in Schagen een evenaring van het succes van vorig jaar.

84 deelnemers uit heel Noord-Holland noord vonden de weg naar de PON-arena in Schagen. Niet alleen geoefende spelers maar ook familie, vrienden, buren en kennissen van PON-leden deden als gastspeler mee om kennis te maken met de jeu de boules-sport.

Na twee voorronden werden de deelnemers op sterkte ingedeeld in vier poules. In de A-poule streken Maarten Jimmink (PON) met Bert Scholten met de eer.

De eerste plek in de B-poule werd een prooi voor Henk Koning (PON) en Frank Korff terwijl Jaap Oostindier (PON) met Rita Bakker de eerste plaats in de C-poule opeisten. Van de verliezers van beide voorronden bemachtigden Piet Zeeman (SVAP) met clubgenoot Bets Vermaire de toppositie in de D-poule.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 28 september 2009
Categorie: Archief Sport
Aantal views: 35
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):