Spandoek voor één dag

De Stichting Ronde van Noord Holland mag van de gemeente Schagen alleen op de dag van de wielerwedstrijd, zondag 13 april, een spandoek ophangen.

De stichting had bij de gemeente een verzoek ingediend gedurende 10 dagen een 5 meter lang spandoek op te hangen boven de Westerweg ter promotie van de wielerwedstrijd. De tekst op het spandoek zou aangeven `Zondag 13 april Ronde van Noord-Holland` met links en rechts het logo van het biermerk Amstel.

De gemeente Schagen is zeer terughoudend waar het gaat om reclamebeleid en op grond hiervan heeft de Stichting ook vorig jaar geen vergunning gekregen voor het ophangen van spandoeken met sponsor-reclame. `Dit soort vormen van reclame mag geen onevenredige overlast geven voor omwonenden, verkeersveiligheid of stuiten op welstandsbezwaren`, aldus de gemeente.

Er zijn volgens de gemeente voldoende andere mogelijkheden om het evenement onder de aandacht te brengen.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 20 maart 2003
Categorie: Archief
Aantal views: 26
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):