Sociaal plan Kuin Kozijnen
FNV Bouw is gestart met de onderhandeling over een sociaal plan voor Kuin Kozijnen in Schagen. Dinsdag heeft Miranda Blomberg van de FNV gesprekken gevoerd met het personeel.
De directie van Doorwin, waar Kuin onder valt, wil de productie verplaatsen naar Gorredijk in Friesland. `Ruim 20 mensen zullen ontslag krijgen en de rest zal straks ruim drie uur per dag reistijd hebben. Beide scenario’s hebben een enorme impact op deze werknemers`, zei Blomberg.
`Het personeel van Kuin Kozijnen is geschokt en boos. En wij ook. Dit bedrijf is 60 jaar oud en het is ongelooflijk zonde dat dit bedrijf uit Schagen verdwijnt`, aldus Blomberg.
Kuin Kozijnen in Schagen is onderdeel van de Doorwin-groep, waar ook Limburg Kozijnen uit Sittard onder valt. Ook daar wil de directie reorganiseren. 81 mensen zouden hun baan verliezen. Ook voor deze werknemers zal FNV onderhandelen over een sociaal plan.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal