“Slechte communicatie over verlichting”

SCHAGEN – Er mankeert veel aan de communicatie van de gemeente Schagen naar de burgers als deze iets melden over bijvoorbeeld defecte openbare verlichting.

Rolf Klant van de PvdA, die zelf in Petten woont, maakte maandagavond melding van deze slechte communicatie in de commissie Bestuur.

Klant noemde als voorbeeld een defecte lantaarnpaal in Petten. Dit werd vaak gemeld bij de gemeente, maar er gebeurde niets.

Na een nieuwe melding kregen de bewoners te horen dat de lantaarnpaal 15 december zou worden gemaakt, maar het bleef donker in de straat.

Wethouder Sigge van der Veek bevestigde dat er meer schrijnende gevallen zijn van defecte openbare verlichting. Over de communicatie zei Van der Veek dat het vooral zaak is snel iets te doen met meldingen.

“Wij moeten een defecte lantaarnpaal snel maken, dat is belangrijker dan goed communiceren”, zei Van der Veek.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):