Silta in de Lucaskerk
Op initiatief van de Culturele Stichting Niedorp (CNS) maakt de uit Ierland afkomstige band Silta een korte tournee op het vasteland van Europa. Na optredens in Amsterdam en Gent wordt de tour op zondag 20 februari in de Lucaskerk van Winkel besloten.
Silta slaat een muzikale brug tussen de traditionele muziek van het hoge noorden van Europa en Ierland. Hun stijl brengt de beste elementen van Ierse- , Schotse- en Scandinavische muziek bij elkaar.
Hierbij worden traditionele elementen gecombineerd met nieuwe, eigen composities.
Voor wie dit unieke concert niet wil missen. Het vindt zondag 20 februari om 20.00 uur plaats in de Lucaskerk in Winkel. De toegang bedraagt €10,- en kaarten zijn in de voorverkoop verkrijgbaar bij Muziekhuis Jan Piet Beers aan de Gedempte gracht in Schagen en bij De Bloemenwinkel van Olga Klip in het Winkelhart van Niedorp.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal