Schagerweg wordt definitief geasfalteerd
SCHAGERBRUG – De Schagerweg in Schagerbrug wordt definitief geasfalteerd. Dit schrijft de gemeente Schagen aan de Dorpsraad van Schagerbrug.
De gemeente kiest voor asfalt omdat dat minder trillingen veroorzaakt.Â
Een asfaltweg nodigt uit tot harder rijden. Met drempels aan het begin en het eind van het dorp wil de gemeente dat tegengaan. Op kruispunten komen ook drempels die een kleurtje krijgen. Aan verkeer van rechts moet voorrang worden verleend.
Ook komen er wegversmallingen, dit tegen het zere been van de klankbordgroep. Fietsers zouden in het gedrang komen en auto’s juist harder rijden. De gemeente denkt dat dit zal meevallen.
Er is nog steeds veel weerstand tegen de asfaltering in het dorp. De gemeente heeft na lang praten en overleggen nu de knoop doorgehakt.Â
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal