Schagen United sloopt FC Den Helder

DEN HELDER – Schagen United heeft zich op het Helderse sportpark De Streepjesberg op niet mis te verstane wijze ontdaan van FC Den Helder. Het werd liefst 2-6 voor de Schager ploeg.

En dat terwijl het er aanvankelijk goed uitzag voor de Heldernaren, die met 1-0 aan de leiding kwamen. Robin Schouwvlieger repareerde die opgelopen schade, 1-1.

Opnieuw nam Den Helder de leiding (2-1), maar nu was het Milan Bakker die zich meldde voor de herstelwerkzaamheden, 2-2. Dat was ook de ruststand.

Na de pauze was het gedaan met het Helderse verzet. Via Sjors Kaandorp, Sören Prins (twee keer) en Ryan Geenhuizen liep United weg naar een forse overwinning: 2-6. “FC Den Helder is gesloopt”, aldus een zeer opgetogen Michel Stikfort namens de fusieploeg.

Schagen United kan zich opmaken voor het vervolg in de strijd om promotie naar de tweede klasse. De tegenstandeer is naar verluidt Limmen.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Sjaak Euser is al 30 jaar als vrijwilliger betrokken bij Noordkop Centraal. Zijn specialisatie is sport. Sjaak maakt ook eens per maand een editie van het TV programma De Bank.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
2 antwoorden

Reacties zijn gesloten.