Schagen United presenteert nieuw logo
SCHAGEN – Voetbalvereniging Schagen en SRC gaan verder onder de naam Schagen United, dat was inmiddels bekend. Vrijdag werd ook het nieuwe logo gepresenteerd.
Een logo met een bedoeling, volgens het bestuur van beide verenigingen. ‘Modern, krachtig en in een oogopslag moet men kunnen zien om wie het gaat en met welke sport het te maken heeft’.
‘Dit nieuwe logo heeft (met een knipoog) een link met het verleden van de huidige clubs. We wilden graag dat in het logo een relatie met stad Schagen zou worden gelegd en met ridder Magnus. En met het rood en geel van de stad Schagen denken we dat dat goed is gelukt.’
‘En natuurlijk is het logo strak, modern en technisch goed te gebruiken op kleding en in de digitale wereld.’
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal