SamenLoop voor Hoop in Den Helder

SCHAGEN – Een team uit Den Helder gaat op 9 en 10 juni 24 uur wandelen in de strijd tegen kanker tijdens SamenLoop voor Hoop.

SamenLoop voor Hoop is een evenement voor iedereen die iets tegen kanker wil doen. Gedurende een 24-uurs wandelestafette staan de 20 leden van Team Orlando stil bij kanker én vieren ze het leven.

Tijdens de loop zijn er optredens, verschillende ceremonies en allerlei acties om geld in te zamelen voor wetenschappelijk kankeronderzoek.

Team Orlando heeft onder andere een loterij bedacht waarmee mooie prijzen te winnen zijn. “Wij hopen zo veel geld op te halen in de strijd tegen kanker”, vertelt Alyssa Mittelmeijer van Team Orlando.

Wie meer wil weten over Team orlando kan terecht op een speciale [url|https://www.facebook.com/KWF-Samenloop-voor-Hoop-Team-Orlando-112575776266198/|Facebook-pagina|ext].

 

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):