Roep om vuurwerkverbod

SCHAGEN – Moet het afsteken van vuurwerk in woonwijken verboden worden? Steeds meer mensen lijken voorstander te zijn van een vuurwerkverbod. In een recent onderzoek zei meer dan de helft vóór zo’n verbod te zijn.

Vooral bezitters van huisdieren zijn voorstander van een verbod. “Ik als bewoner en bezitter van een hond, die helemaal in de stress schiet van vuurwerk, ben sterk voorstander om vuurwerk in de wijken te verbieden”, schrijft een bewoner van de wijk Hoep-Noord in Schagen.

De bewoner heeft als idee om een gebied buiten de stad aan te wijzen om gezamenlijk op 1 januari om het nieuwjaar te vieren en vuurwerk in één keer af te steken.

Wethouder Jelle Beemsterboer zei onlangs in het programma Achter Het Nieuws op NPO1 niets te zien in het verbieden van vuurwerk.

 

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 25 december 2018
Categorie: Archief Nieuws
Aantal views: 10
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):