Regenboogvlag tijdens Coming Out Dag

SCHAGEN – De Instagrampost van de gemeente Schagen over het hijsen van een regenboogvlag boven het gemeentehuis in Schagen ging skyhigh. Meer dan duizend mensen konden de post waarderen.

Het was woensdag Nationale Coming Out dag. Voor de gemeente Schagen het moment om aan de inwoners te laten weten dat ze mogen zijn wie ze zijn. Op deze dag wordt aandacht gevraagd voor lesbiënnes, homo’s, biseksuelen en transgenders wanneer ze uit de kast komen.

“Ook dat is samen werken aan geluk”, stelt de gemeente in het bericht.

Normaliter trekt een Instagrampost maximaal rond de 100 ‘vind ik leuks’. Maar het bericht over de vlag ging met gemak over de 1000 likes. “We zijn met Instagram gestart om de jongeren te bereiken. Zo te zien is dat gelukt”, stelt communicatiemedewerker Natasja Verhoeve tevreden vast.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):