Ravensteijn Onafhankelijke Betrokken Burger

WINKEL – Rob Ravensteijn is bekend door zijn lokale inspanningen om een breed gedragen partij van de grond te krijgen. Een partij die de dialoog met burgers erg belangrijk vindt. Een ‘echte’ democratische partij. Helaas zit het wat dat betreft niet mee. Het gaat niet goed met LADA.

Het enthousiasme van weleer voor LADA is gezakt tot een minimum. Dat is waarschijnlijk het gevolg van het vooropstellen van persoonlijke belangen boven het ‘algemeen belang’. Daarom heeft een groepje mensen uit Hollands Kroon zich dan ook verenigd in de OBB, de Onafhankelijke Betrokken Burgers. 

Ravensteijn is één van hen. Hij benadrukt dat OBB geen politieke partij wil worden. Met de OBB probeert Ravensteijn en de zijnen burgers te activeren om deel te nemen aan discussies over zaken die belangrijk zijn voor iedere inwoner van Hollands Kroon. 

Een lang interview met Ravesteijn is te lezen op noordkopcentraal.nl.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):