Raadsleden bijgepraat tijdens thema-avond

SCHAGEN – De ambtelijke organisatie van de gemeente Schagen praat haar raadsleden maandagavond bij tijdens een speciale thema-avond. De onderwerpen zijn: de afsluiting van het programma Bewegen naar de klant, de gebiedscoördinatoren die in een aantal dorpen actief zijn en het Data Center.

Belangstellenden zijn welkom van 19.30 tot 22.00 uur in het gemeentehuis.

Het programma Bewegen naar de klant is drie jaar geleden gestart. Doel was om de dienstverlening en de kwaliteit van de organisatie te verbeteren. De gemeente wilde hiermee € 1,5 miljoen op de organisatie bezuinigen zonder gedwongen ontslagen. Projectleiders vertellen deze avond over de resultaten van het programma.

Sinds eind vorig jaar zijn er als proef in vier dorpen gebiedscoördinatoren actief; in Dirkshorn, Schagerbrug, Sint Maarten en Tuitjenhorn. De gebiedscoördinatoren vertellen over hun activiteiten tot nu toe en wat dat in de praktijk heeft opgeleverd.

 

Carin Kruiskamp en Lydia Geijtenbeek van het CBS vertellen maandagavond over hun ervaringen van Data Centers en de rol van het CBS daarin.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):