Prijs voor Startcentrum
Startcentrum Schagen heeft donderdag tijdens de Skills Masters in Ahoy Rotterdam de eerste prijs voor de Nationale Innovatieprijs Beroepsonderwijs gewonnen.
Vooral de begeleiding van de leerlingen ’tot en met het hebben van werk’, sprak de jury erg aan. Het Startcentrum onderscheidt zich omdat het op bijzondere wijze thuisnabij onderwijs voor kwetsbare leerlingen vorm geeft, oordeelde de jury.
Startcentrum Schagen is een initiatief van het Clusius College, het Regius College en het ROC Kop van Noord-Holland.
Het unieke karakter van dit concept ligt in het feit dat de MBO niveau 1 leerlingen hun algemene vakken op het Clusius College volgen en de praktijkonderdelen op de locatie die zich daar het beste voor leent. Door deze manier van samenwerking blijven jongeren gemotiveerd om hun studie af te ronden.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal