Positieve kadernota Schagen

Het college van Schagen heeft vrijdag een positieve kadernota gepresenteerd. De kadernota geeft de kaders aan waaraan de begroting voor 2010 moet voldoen.

De begroting voor volgend jaarlaat een positief saldo zien van iets meer dan € 150.000,-. In de begroting is rekening gehouden met de huidige crisis. Er is extra geld gereserveerd voor bijstandsuitkeringen. De gemeente houdt rekening met enkele tientallen extra bijstandsgerechtigden.

Verder wordt geld gereserveerd voor computers voor mensen met een minimum inkomen.

In de begroting staan verder de aanleg van wandelpaden, zoals de varkensroute, de realisatie van een kiss and ride strook bij de Aloysiusschool en het houden van een onderzoek naar het beperken van het autoverkeer in het centrum van Schagen. De kadernota wordt eind juni door de gemeenteraad besproken.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):