Poging tot doodslag
Een 33-jarige man uit Barsingerhorn is afgelopen weekend aangehouden op verdenking van vernieling en poging tot doodslag. Bovendien reed de man in zijn auto terwijl hij bijna vijf keer teveel had gedronken.
Nadat de verdachte, na eerdere misdragingen, de toegang tot een café in Barsingerhorn was geweigerd sloeg hij met een knuppel de ramen in. De eigenaar van het café liep met een aantal stamgasten naar buiten om verhaal te halen.
Zij zagen de verdachte in zijn auto stappen en wegrijden. Even later keerde hij om en reed op de eigenaar en het gezelschap in. Zij konden de auto nog maar net ontwijken.
Er is niemand gewond geraakt. Korte tijd later kon de politie de man aanhouden.
De man is voor verhoor ingesloten in het bureau van Den Helder. Bij zijn aanhouding verzette hij zich hevig en beledigde hij politiemensen.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal