Petitie vóór vuurwerk

SINT MAARTEN – De steeds groter wordende steun voor een vuurwerkverbod is voor Pronk Vuurwerk uit Sint Maarten reden om een ander geluid te laten horen. 

Op [url|https://www.facebook.com/304757259552625/posts/3106104819417841/|Facebook|ext] roept het bedrijf op om een petitie vóór voorwerk te ondertekenen. 

“Het is tijd voor een positief geluid voor vuurwerk. Teken aub deze petitie voor het behoud van deze mooie traditie”, schrijft Pronk op Facebook. 

Bij de post staat een link naar een petitie die in 2014 op internet is gestart. Daarin melden de initiatiefnemers dat schade en verwondingen in de meeste gevallen komen door illegaal vuurwerk, en niet door consumentenvuurwerk dat door de officiële verkooppunten wordt verkocht. 

De petitie is inmiddels ruim 116.000 keer ondertekend.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):