Petitie voor analoge radio bij Ziggo

REGIO – Een groep mensen die via hun Ziggo-aansluiting naar de radio luisteren, zijn via internet een petitie gestart om analoge radio via de kabel te behouden. 

Onlangs liet Ziggo weten dat de analoge FM op termijn plaats moet maken voor sneller internet. Honderdduizenden Ziggo klanten die analoge FM radio via de kabel ontvangen, worden radioloos.

Wanneer de analoge radio van het Ziggo kabelnet verdwijnt is nog niet duidelijk. Mogelijk gebeurt dat media 2021.

Andere kabelproviders hebben de analoge radio al eerder geschrapt. Luisteraars kunnen dan radio luisteren via hun digitale TV ontvanger, via internet of met een ouderwetse antenne op het dak. 

De petitie, die inmiddels ruim 1.000 keer is ondertekend, is te vinden via [url|https://www.facebook.com/ZiggoFMradiomoetblijven/|https://www.facebook.com/ZiggoFMradiomoetblijven/|ext]

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 14 januari 2020
Categorie: Archief
Aantal views: 25
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):