Overtuigend Winkel leeft nog
WINKEL – Dat er verschil is tussen de derde en de vierde klasse werd zondagmiddag in Winkel duidelijk.
Derdeklasser Winkel was in duel met Con Zelo, de nummer twee uit 4A overtuigend de sterkste. De ploeg van Martijn Gootjes won met 3-0.Â
Drie minuten voor het verstrijken van de eerste helft zorgde topscorer Rick Fijnheer voor de openingstreffer, 1-0.
Na de draai vocht Con Zelo voor wat het waard was, maar goals van nogmaals Rick Fijnheer en Jeroen Smit zorgden ervoor dat de Waarlanders in de eerste nacompetitiewedstrijd pas op de plaats moeten maken: 3-0. Con Zelo dus komend seizoen opnieuw in de vierde klasse.
Winkels volgende tegenstander is Nederhorst, dat RCH de baas was. Dinsdag komt de KNVB met een update, want door fusies en verhuizingen van teams naar de zaterdag, wordt het aantal clubs in de derde klas opnieuw geëvalueerd.
Maar voorlopig is Winkel dus als derdeklasser nog in leven
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal