Over de Ridder en de Roos gepresenteerd

SCHAGEN – Onder grote belangstelling werd woensdagmiddag in Bowling Schagen het boek ‘Over de Ridder en de Roos’ de geschiedenis van ziekenvervoer in Schagen in de 20ste eeuw, geschreven door Hans Waldeck, door Frans Kuulkers gepresenteerd.

Het eerste exemplaar werd door Frans Kuulkers, die zelf van 1970 tot 1991 ziekenvervoerder was in Schagen, overhandigd aan wethouder Joke Kruit.

Kuulkers, die een boek onder ogen kwam over ziekenvervoer op Texel, nam contact op met Waldeck en vroeg hem om ook een boek over ziekenvervoer in Schagen te schrijven.

De titel van het boek is afgeleid van het wapen van Schagen. Niet alleen wethouder Kruit kreeg een exemplaar, maar ook huisarts in ruste Jos de Ruijter, Jan Slagter en de familie Deutekom kregen een exemplaar. 

(Foto’s: Kitty Mertz)

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):