Opbrengst collecte Spierfonds: ruim € 2.300
SCHAGEN – Vrijwilligers van het Prinses Beatrix Spierfonds hebben vorige week in Schagen gecollecteerd en samen € 2.380 opgehaald voor wetenschappelijk onderzoek naar spierziekten.
Er waren onvoldoende vrijwilligers om in alle wijken van Schagen te collecteren. De organisatie hoopt volgend jaar weer nieuwe vrijwilligers te kunnen werven.
Het Prinses Beatrix Spierfonds zet zich in voor mensen met een spierziekte in Nederland. Dit is mogelijk dankzij donaties en de inzet van vrijwilligers.
Wie de collectant heeft gemist, kan nog doneren via spierfonds.nl.
Alle collectanten worden door het Spierfonds bedankt voor hun inzet.
De collectanten van het Spierfonds lopen nog met een ouderwetse collectebus voor contant geld en met een QR-code.
Wie interesse heeft om volgend jaar een steentje bij te dragen met een collecte in de eigen wijk, kan contact opnemen met Mike Mooij per e-mail: mikemooij@gmail.com.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal