Op ’t Spoor in Vreeburg
In Boerderij- en Rijtuigmuseum Vreeburg is donderdagmiddag de tentoonstelling ’Op ’t Zijspoor’ geopend door de heer Verboom uit Winkel, schrijver van het boek ’Daar komt de tram uit Schagen’.
De tentoonstelling laat zien welke mogelijkheden van vervoer er vroeger in en rond Schagen waren. Het spoorwegnet en niet te vergeten de tram die vroeger in Schagen reed, maar ook arrensleden, uitgaanskleding met bijbehorende accessoires en een antieke koets.
Kortom een kleine reis door de tijd. De tentoonstelling ’Wintertijd-Gezelligheid’ is een seizoen verlengd en daarin komen allerlei aspecten van de winter aan de orde.
Het feest van Sint Maarten, Sinterklaas, Kersttijd met oude kersstallen en Oud en Nieuw. Boerderij- en Rijtuigmuseum Vreeburg aan de Loet in Schagen is woensdag-, donderdag-, vrijdag-, en zaterdagmiddag van 13.30 tot 16.30 uur geopend.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal