ONDUIDELIJKHEID OVER LOCATIE NIEUWJAARSRECEPTIE NIEDROP

De bedrijvengroep Niedorp houdt haar nieuwjaarsreceptie niet meer in het gemeentehuis van Niedorp. Tijdens een onlangs gehouden vergadering heeft de bedrijvengroep die beslissing genomen.

De afgelopen jaren werd een gecombineerde receptie gehouden samen met de gemeente. De bedrijvengroep zou dat ook komend jaar willen doen maar wil de receptie op een andere locatie houden. De gemeente heeft eerder al aangegeven te hechten aan een receptie in het gemeentehuis.

Omdat de gemeente vooralsnog vasthoudt aan een receptie op eigen bodem lijkt het erop dat aan de gezamenlijke receptie een eind is gekomen.

De bedrijvengroep doet nu een laatste poging om toch gezamenlijk het nieuwjaar te vieren. In een brief aan de gemeente, die 12 november in de commissie Algemeen Bestuur wordt behandeld, stelt de bedrijvengroep voor om eens per twee jaar de receptie in het gemeentehuis te houden en het andere jaar op een andere locatie.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 2 november 2001
Categorie: Archief
Aantal views: 37
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):