Ondertekening appartementen Parallelweg Schagen

SCHAGEN – Wethouder Jelle Beemsterboer heeft donderdag een anterieure overeenkomst ondertekend voor de bouw van 19 sociale koopappartementen aan de Parallelweg in Schagen.

Donderdag 25 november ondertekenden Paauw Beheer B.V. en wethouder Jelle Beemsterboer een anterieure overeenkomst. Aan de Parallelweg in Schagen worden 19 sociale koopappartementen gebouwd. 

De locatie ligt naast het fietspad tussen de Loet en de Handelsstraat in Schagen. Het nu braakliggende perceel was eerder ook in beeld voor woningbouw, dat plan is nooit uitgevoerd. 

Er is nu een plan gemaakt voor een appartementengebouw voor 19 appartementen in 2 tot 3 bouwlagen met parkeerplaatsen. De appartementen zijn bedoeld voor starters op de woningmarkt. 

Als alle procedures zijn doorlopen moeten de woningen in 2024 opgeleverd worden.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Bas Burlage was tot en met augustus 2022 actief op de redactie van Noordkop Centraal.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
1 antwoord
  1. Jan Spruijt
    Jan Spruijt zegt:

    Ik, en nog vele anderen, in Schagen, zijn er zeer op tegen, dat dit groene, unieke plekje aan de Loet, wordt massaal verstoord door deze massale, lelijk gestapelde 19 woonblokken.
    Sluit mij aan bij de protestgroep.

Reacties zijn gesloten.